Irodai kisegítő diákmunka - Budapest IX. kerület

Bruttó 1 150 Ft/óra

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 12-14.

Főbb feladatok, munkák:

  • Szkennelés,
  • Általános irodai adminisztráció

Munkaidő:
Minden héten hétfőn, kedden és csütörtökön 9:00-17:00 között, heti minimum 2 napban

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érvényes nappali tagozatos diák jogviszony igazolás (passzív jogviszony igazolás esetén 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Felsőfokú tanulmányok folytatása
  • Monotonitástűrés
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Heti minimum 2 nap vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Minél több nap vállalása

Amit kínálunk:

  • A bruttó bér 2022. január 1-től egyenlő a nettó bérrel havi bruttó 433.700 Ft-ig, ha még nem töltötted be a 25. életéved.
  • A 433.700 Ft-os összeg fölött 15% SZJA-t kell vonnunk továbbra is.A kedvezmény azokra a hónapokra jár, amelyekben a fiatal a 25. életévét még nem töltötte be.
  • A kedvezmény abban a hónapban érvényesíthető utoljára, amelyben a fiatal betölti a 25. életévét.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Személyi asszisztens

A jelentkezem gombra kattintás után, kérlek csatold az önéletrajzod!