EURO TRESOR Kft.
  • Euro Tresor Kft. nagytétényi telephelyére KERES irodai / kereskedelmi asszisztenst, 8 órás munkaidőre.
  • Irodai / Kereskedelmi asszisztens

    Főbb feladatok, munkák:

      • Webáruházas és bolti rendelések kezelése
      • Árajánlatok, megrendelések készítése
      • Számlázás, bank és házipénztár kezelése
      • Panaszok, reklamációk ügyintézése
      • Postai feladójegyzékek készítése
      • Gyártói megrendelések összeállítása, kiküldése
      • Német vagy angol nyelvű kapcsolattartás beszállítókkal

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Középfokú végzettség
      • Német vagy angol nyelvtudás
      • Precíz, hatékony munkavégzés
      • Kiváló kommunikációs készség
      • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
      • Közeli lakhely

    Amit kínálunk:

      • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
      • Kihívásokkal teli érdekes munkakör
      • Versenyképes jövedelem
      • Kellemes munkahelyi légkör
      • 8 órás munkavégzés (9 - 17 óráig)
      • Teljes körű betanítás és segítség az indulásban

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Szakmai asszisztens
    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Kereskedelmi munkatárs
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    A felsoroltak közül mindegyik:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint
    • Német - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    1225 Budapest, Bentonit utca 14.

    Amennyiben szeretne egy sikeres csapat tagja lenni, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát nettó fizetési igény megjelölésével.