Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Lubricants Hungary kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, 25 éves múlttal rendelkező, vezető szűréstechnikai disztribútora. Az országot lefedő piacvezető értékesítési hálózattal rendelkezik, és meghatározó szereplője a Magyar piacnak. Cégünk fő profilja a közúti alkalmazások (kamionok, autóbuszok), mezőgazdasági- és építőipari gépek, valamint ipari üzemek rendszereinek üzemeltetéséhez szükséges nagyteljesítményű szűréstechnikai termékek forgalmazása, és az ehhez kapcsolódó szolgáltatások. Továbbá kizárólagos magyarországi disztribútorai vagyunk az 1901-ben Texasban alapított GULF Oil. Int. olajtársaságnak, mely mindig is a kimagasló minőségű kenőanyagok gyártójaként volt jelen a piacon.

Cégünk BUDAÖRSI munkavégzéssel az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Irodai és értékesítési asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

  • Aktív részvétel a vállalati értékesítési tevékenység, adminisztratív oldalról történő támogatásában.
  • Iktatás
  • Irodai háttértevékenység
  • Napi ügyek intézése.
  • Vevői számlák elkészítése
  • Kapcsolattartás a könyvelést végző részleggel
  • Kirendeltség vezető napi munkájának a segítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Precizitás
  • Jó kommunikációs készség
  • Aktív munkatempó, és munkabírás
  • Nagyfokú önállóság
  • Jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • Problémamegoldó képesség
  • Számítógépes ismeretek
  • MS Office (Word, Excel, levelezés) magabiztos ismerete
  • Feladatorientáltság, a feladatok elvégzése iránti lelkesedés
  • Nyitott, kedves, segítőkész, pozitív személyiség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • kereskedelmi végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Biztos vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Határozatlan időtartamú munkaszerződés
  • Jó hangulatú, fiatalos lendületű, segítőkész munkatársak
  • Azonnali munkakezdés
  • Jó munkahelyi légkör

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budaörs 2040 Raktár u. 1 Budaörs Business Park

E-mailben fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: LUBRICANTS HUNGARY Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Irodai és értékesítési asszisztens
  • Rövid pozíció név: Értékesítési asszisztens
  • Hirdető cég: LUBRICANTS HUNGARY Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Budaörs
  • Feladatok: Aktív részvétel a vállalati értékesítési tevékenység, adminisztratív oldalról történő támogatásában. Iktatás Irodai háttértevékenység Napi ügyek intézése. Vevői számlák elkészítése Kapcsolattartás a könyvelést végző részleggel Kirendeltség vezető napi munkájának a segítése
  • Elvárások: Minimum középfokú végzettség Precizitás Jó kommunikációs készség Aktív munkatempó, és munkabírás Nagyfokú önállóság Jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség Problémamegoldó képesség Számítógépes ismeretek MS Office (Word, Excel, levelezés) magabiztos ismerete Feladatorientáltság, a feladatok elvégzése iránti lelkesedés Nyitott, kedves, segítőkész, pozitív személyiség Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-10-05