Tex-Gép Kft.
A Tex-Gép Kft. fő profilja az ipari varrógépkereskedelem. Új és használt varrógépek eladásával és vételével fogllakozunk, de emellett egyéb tevékenységekkel is foglalkozunk,melyek tovább szélesíthetik leendő munkavállalónk tapasztalatát, új kihívásokat jelenthetnek.
Munkatársat keresünk

Irodai értékesítési asszisztens

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    Varrógép kereskedésbe keresünk irodai asszisztensi, eladói munkakörbe munkatársat.

    Feladatok: bejövő e-mailek kezelése, ajánlatkérések fogadása, kezelése, árajánlat készítése, számlázó program használata, számlakészítés, saját weboldal kezelése, hirdetések kezelése,feladása, bejövő hívások fogadása (belföldi, külföldi), postázási feladatok, vásárlók tájékoztatása, termékek bemutatása;- eladása, új ügyfelek megkeresése telefonon,e-mailben, egyéb irodai feladatok, ügyvezető munkájának segítése

    Kezdés: 2020.január: betanulás, februártól önálló munkavégzés
    Munkaidő:teljes munkaidő
    Fizetés: megbeszélés szerint

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Adminisztrációs területen szerzett több éves tapasztalat

    Középfokú végzettség (érettségi)

    Angol és/vagy német alap/középszintű nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)

    Felhasználószintű számítógépismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Jogosítvány

    Értékesítői tapasztalat

Amit kínálunk:

    Hosszútávú munkalehetőséget kínálunk

    Olyan munkatársat keresünk aki képes az önálló munkavégzésre, szükségszerűen saját ötletekkel, önálló döntéshozatali képességgel rendelkezik, szereti az új kihívásokat,megbízható, munkájára igényes.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint
  • Német - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1211 Budapest, Színesfém utca 11.

szakmai, fényképes önéletrajz