Nemzetközi társaságunk a biotechnológiai ipar csúcstechnológiás berendezéseinek és szolgáltatásainak egyik vezető szállítója. A fermentációs, szűrési, tisztítási és steril folyadék kezelési technológiák integrált megoldásai segítik a gazdaságos és biztonságos gyógyszerek, biotechnológiai termékek kifejlesztését és előállítását. Cégünk az egyszer használatos technológiákra és értéknövelt szolgáltatásokra összpontosít, hogy megfeleljen az iparág rohamosan változó technológiai követelményeinek.
Saját gyártási, kutatási és fejlesztési helyszínei Európában, Amerikában, Afrikában és Ázsiában megosztva vannak, de értékesítési hálózata világszerte jelen van. Legfontosabb telephelyei és a vezetőség Németországban, valamint Franciaországban vannak.
Magyarországi, kereskedelmi tevékenységet folytató leányvállalatunk számára keresünk

Irodai (belső) értékesítő kollégát

Munkaköri leírás:

    A jelölt felelős a partnerkör bővítéséért és a meglévő ügyfelek támogatásáért, a magyarországi cégvezető felügyelete mellett. A munkavégzés helye: budakeszi iroda.

Feladatai:

  • A meglévő ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel (telefon, e-mail) és hideg hívások kezdeményezése
  • Árajánlatok és költségszámítások elkészítése
  • Megrendelések visszaigazolása és küldése az ügyfelek részére
  • A csomagok nyomonkövetése szállítási számok alapján
  • Minőségbiztosítási tanúsítványok letöltése és küldése az ügyfelek részére
  • Vevői követelések kezelése (minőségi, szállítási vagy egyéb problémák)

Elvárások:

  • Diplomás (minimum BSc) fokozat az élettudományokban (biomérnök, élelmiszeripari mérnök, vegyész, mikrobiológus)
  • Társalgás szintű angol nyelvtudás
  • Az MS-Office felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség (írásbeli, szóbeli)
  • Nagy rugalmasság
  • A problémák kreatív megoldására való képesség
  • Képesség önálló munkavégzésre, tervezéssel és rangsorolási képességekkel

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Nemzetközi munkahelyi légkör

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Telefonos értékesítő
  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budakeszi, 2092 Kagyló utca 5.

Az angol és magyar nyelvű önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.