KLÁRIS Kft.

A KLÁRIS IRODAHAJÓ

pályázatot hirdet irodai asszisztens / ügyintéző munkakör betöltésére.

www.klaris.hu    www.irodahajo.hu

Legyen a Kláris Kiadó és Művészeti Műhely csapatának tagja!

Cégünk 2002-ben alakult, világjobbító szándékból vezérelve. A Kláris Irodahajó Magyarország egyetlen irodahajója, elkötelezett csapatunk üzemeltetésében. A Kláris Könyvkiadó pedagógiai, szépirodalmi és ismeretelméleti könyveket ad ki és juttat el az érdeklődőknek.

Keressük irodai asszisztensi / ügyintézői pozíciónkba sikerorientált, megbízható´ munkatársunkat, aki képes önállóan és csapatban is dolgozni. Ha Ön szívesen dolgozna egy természetközeli munkahelyen, a Dunán, a belváros közepén, és érdekli a változatos munka és az innovatív, újszerű könyvek terjesztése, ha szívesen dolgozna velünk, akkor jelentkezzen IRODAI ASSZISZTENS / ÜGYINTÉZŐ munkakörünkbe!

IRODAI ASSZISZTENS / ÜGYINTÉZŐ

Ha

  • Ön önálló gondolkodásmódú, de tud alkalmazkodni a vezetője elvárásaihoz,
  • a vezető távollétéében is felelősségteljesen tudja ellátni feladatait,
  • képes a cég érdekeit maximálisan képviselni,
  • precíz, pontos, a munkájával szemben pedig elhivatott,
  • ráadásul kedves, jófej, aki szeretne hasonlóan segítőkész kollegák között dolgozni

akkor Önt keressük!

FELADATOK:

  • Ügyvezetői asszisztencia, tervezett és ad-hoc jellegű? szervezési teendők.
  • Találkozások, tárgyalások időpontjának egyeztetése, jegyzőkönyvek, emlékeztetők készítése.
  • Telefonhívások kezelése, dokumentumok naprakészen tartása.
  • Az irodai technikai infrastruktúrában felmerülő problémák megoldásának menedzselése, IT partnerekkel való kapcsolattartás.
  • Az iroda adminisztratív összefogása, zavartalan működésének biztosítása.
  • Aktív kapcsolattartás megrendelőkkel, külsős munkatársakkal és alvállalkozókkal.
  • Az irodahajó irodáival és a kezelésünkben lévő ingatlanok bérbeadásával / üzemeltetésével kapcsolatos ügyintézés, szerződések előkészítése, rezsielszámolások kezelése stb.

  • Az irodahajó napi működéséhez kapcsolódó feladatok ellátása: tárgyaló helység, teakonyha és recepció rendben tartása, a teremfoglalások koordinálása, posta átvétele.
  • Árajánlatok bekérése, döntéselőkészítés, folyamatkövetés.
  • A Kláris Kiadó könyvterjesztési tevékenységének ellátása.

  • A könyvkiadó könyvterjesztőivel való kapcsolattartás, fogyásjelentések bekérése és elkészítése.
  • Könyvleltár és kimutatások készítése, a raktár és terjesztők állományának figyelemmel kísérése.
  • Számlázás, könyvelés előkészítése, könyvelővel való kapcsolattartás.

  • Költségek felügyelete: költségszámlák és házipénztár kezelése.

ÖNT KERESSÜK, AMENNYIBEN:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettséggel / diplomával rendelkezik
  • Legalább 3 évet dolgozott irodai asszisztensi pozícióban.
  • Szereti az Excelt és tud olvasni a sorok között (összetett függvények)
  • Kitűnő kommunikációs készsége remek szervezőkeészséggel és kreativitással párosul
  • Képes párhuzamosan több dologra koncentrálni, ugyanakkor a feladatok priorizálásával nincsenek nehézségei
  • Élvezi a változatos munkát, amelyben átlátja és felelősen végig viszi az egyes folyamatokat
  • Remek a memóriája és / vagy jól használja a feladatkezelőket, jegyzetfüzetet
  • Dinamikus, nyitott, rugalmas személyiség.
  • 2-3 éves általános irodai asszisztensi tapasztalat
  • Megbízható, nyitott, kedves, kommunikatív, proaktív személyiség
  • Felhasználó´ szintű? MS Office ismeretek (Word, Excel)

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Magabiztos angol középszintű nyelvtudás szóban és írásban
  • Ingatlanüzemeltetésben szerzett gyakorlat.
  • Könyvkiadásban és könyvterjesztésben szerzett tapasztalatok.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Személyi asszisztens

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Kláris Irodahajó, 1137 Budapest, XIII. kerület, Carl Lutz rakpart 29.

Kérjük, a pályázati anyagához (fényképes, magyar nyelvű szakmai önéletrajz; motivációs levél) csatolja a bérigényét is.

A beérkezett pályázatokat bizalmasan kezeljük.

MUNKÁBAÁLLÁS IDEJE:

Megállapodás szerint