Thermoclima Kft.
Munkatársat keresünk

Irodai asszisztens

pozícióba.
A Thermoclima Kft. a klimatizálás, épületgépészeti területen tevékenykedő, 10 éve piacon levő magyar tulajdonú építőipari cég.

Főbb feladatok, munkák:

  • Számlázás, szállítólevél kezelés,
  • írásban kapcsolattartás ügyfelekkel, ajánlatok utókövetése, megrendelések kezelése,
  • Ajánlatok és ajánlatkérések, valamint rendelések és rendelés visszaigazolások megírása és elküldése,
  • szerződések, számlák irattározása, rendszerezése, dokumentum kezelés
  • Logisztikai feladatok: fuvar szervezése,
  • Raktárkészlet kezelése, leltározási feladatok ellátása,
  • Szerződések megírása,
  • Házipénztár vezetése,
  • Elszámolási előlegek fizetése, nyilvántartása, elszámolása,
  • Folyamatos kapcsolattartás a könyveléssel,
  • Menetlevelek ellenőrzése,
  • Projektkezelésben való aktív részvétel,
Egyéb általános adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • Megbízható, precíz, önálló munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó képesség, rugalmasság, csapatmunka
  • Számítógépes ismeretek (magas szintű excel, word, internet)
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • szakmai gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatok, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatási rendszer
  • Stabil vállalati háttér
  • Fiatalos csapatszellem és légkör

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Számlázó, Pénztáros
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

mobiltelefon

Munkavégzés helye:

2142 Nagytarcsa, Csonka János út 1/A.

Magyar nyelvű önéletrajz és motivációs levél megküldése.