A SYNLAB Hungary Kft. – Magyarország és Európa legnagyobb magánlaboratóriumi szolgáltatója – budapesti munkavégzéssel részmunkaidős és teljes munkaidős munkatársat keres az alábbi pozícióba:

IRODAI ASSZISZTENS

FELADATOK

  • Adatok rögzítése számítógépes betegnyilvántartó rendszerben
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Anyaggazdálkodási feladatok és azok adminisztrációja
  • Minőségirányítási rendszer szerinti munkavégzés

ELVÁRÁSOK

  • Érettségi
  • Gépírás tudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Ügyfélorientált szemlélet
  • Határozott, udvarias szóbeli kommunikáció
  • Megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés
  • Monotonitás tűrése
  • Jó munkabírás, terhelhetőség

ELŐNYÖK

  • Orvosi laboratóriumban szerzett adminisztrációs gyakorlat
  • Társalgási angol nyelvtudás

AMIT NYÚJTUNK

  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Multinacionális stabil háttér
  • Dinamikus, fiatal csapat
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Csúsztatott munkarendben való részvétel
  • Kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE

    SYNLAB Budapest Központi Mikrobiológiai Laboratórium
    1121 Budapest, Weiss Manfréd út 5-7.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Személyi asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1211 Weiss Manfréd út 5-7.

Jelentkezését a fizetési igénye és a megpályázott pozíció megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.