Irodai asszisztens

    Budapesti központú vállalkozás keres irodai asszisztensi pozícióra munkavállalót azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • Vevő-szállítói számlák kiállítása, utalása, iktatása,
  • Adatrögzítés,
  • Posta és küldemények kezelése,
  • Riportok készítése,
  • Egyéb adminisztratív feladok ellátása,

Elvárások:

  • legalább középfokú (érettségi) végzettség,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • hatékony problémamegoldó képesség, precizitás,
  • önálló munkavégzés, dinamikus személyiség,
  • kreativitás, tanulási készség,
  • pénzügyi, számviteli területen szerzett jártasság előny!
  • angol nyelv ismerete előny!

Amit kínálunk:

  • dinamikus, fiatal csapat,
  • versenyképes fizetés,
  • karrier lehetőség,
  • folyamatos továbbképzési, fejlődési lehetőség, tanfolyamok finanszírozása

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

e-mailben küldött fényképes önéletrajz