Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Háztartási tisztítószereket gyártó nemzetközi cég
Felvételt hirdet a következő munkakör betöltésére:

Irodai asszisztens

Feladatok:

  • telefonközpont kezelése,
  • vendégek/vevők személyes fogadása,
  • postai ügyintézés,
  • termékmintákkal kapcsolatos feladatok,
  • adminisztráció.

Elvárásaink:

  • társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • B kategóriás jogosítvány.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Mártély, Rosmarin u. 1.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a következő címen lehet:
Levelezési cím: 6636 Mártély, Rosmarin u. 1.
Tel: 62/534 910
Az üzenet tárgyában kérjük, tüntesse fel a megpályázni kívánt munkakört.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: ROSMARIN Zrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Irodai asszisztens
  • Rövid pozíció név: Irodai asszisztens
  • Hirdető cég: ROSMARIN Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Csongrád megye
  • Város: Mártély
  • Feladatok: telefonközpont kezelése, vendégek/vevők személyes fogadása, postai ügyintézés, termékmintákkal kapcsolatos feladatok, adminisztráció.
  • Elvárások: társalgási szintű angol nyelvtudás, felhasználói szintű számítógépes ismeretek, B kategóriás jogosítvány.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.01.17
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 1