A partnercégünk egy dinamikusan növekvő, technológia-orientált nagyvállalat, amely szemészeti implantátumok és műtéti eszközök gyártásában vezető szerepet tölt be Európában. Zsámbéki központjában találhatóak a kutatás-fejlesztés, a gyártás, a logisztika és a minőségirányítás részlegei, míg Budapesten, Franciaországban és Csehországban lokális, Genfben pedig nemzetközi kereskedelmi irodát működtet. A partnerünk több, mint 60 országba exportál, a legfontosabb piacai között van Németország, ahol partnercégeken keresztül jelentős a piaci részesedése.

A partnercégünk új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Irodai asszisztens/ Recepciós

részmunkaidős

Feladatok:

  • cég ügyfeleinek, partnereinek és vendégeinek fogadása
  • bejövő dokumentumok fogadása és szétosztása, lefűzése, visszakeresése, iktatása számítógépes rendszerben
  • kimenő dokumentumok nyilvántartása
  • csomagok feladása futárszolgálaton keresztül
  • cégszintű szerződések nyilvántartásának kezelése
  • belföldi és külföldi telefonok fogadása
  • irodai eszközök követése, beszerzése

Elvárások:

  • minimum érettségi
  • adminisztratív munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • társalgási szintű angol nyelvtudás (elsősorban szóban)
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • precíz, alapos munkavégzés
  • proaktivitás, megbízhatóság, rugalmasság, ügyfélközpontúság

Előny:

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • legalább 1-2 éves recepciós munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • dinamikusan fejlődő innovatív vállalat stabil háttérrel
  • versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások
  • cafeteria (szép kártya, magán-egészségügyi ellátás, óvodai, bölcsődei, iskolai támogatás)
  • konferenciákon, tréningeken, kiállításokon és szakmai rendezvényeken való részvétel lehetősége
  • legkorszerűbb technológiák megismerése
  • csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban

Munkavégzés ideje:

  • Részmunkaidőben napi 6 órában:
    • hétfőtől péntekig 08:00-14:00

Az önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk: