A Qualysoft lelkes, tanulni vágyó kollégákat keres helyi és nemzetközi csapataiba és projektjeire, akiknek számos érdekes, kihívást jelentő feladatot tud biztosítani. Egy jó hangulatú, szakmailag rendkívül felkészült csapat vár itt rád! Várjuk jelentkezésed az alábbi pozícióra!

A Qualysoft csapata

Irodai Asszisztens

Kollégát keres!

    Csatlakozz TE is a stabil háttérrel rendelkező és dinamikusan fejlődő cégünkhöz! A budapesti központunkba, hosszú távra keressük új munkatársunkat, aki jó kedvével, nyitottságával és segítőkészségével hasznos része less a csapatunknak

Feladatok:

  • Általános irodavezetői feladatok ellátása
  • Irodai berendezésekről, irodaszerekről és reprezentációs készletről való gondoskodás
  • Kapcsolattartás az irodaházzal, karbantartókkal, takarítószolgálattal, portával, autómosóval
  • Mobiltelefonok rendelése, telefon szolgáltatóval való rendszeres kapcsolattartás, ügyintézés és az ezekhez tartozó szükséges adminisztráció ellátása
  • Vizsgaközponttal kapcsolatos feladatok intézése, vizsgázók fogadása, regisztrálása, vizsgák zavartalan lefolyásának biztosítása, voucherek rendelése
  • Utazásszervezés, szállás- és repülőjegyek foglalása az utazás szervező céggel együttműködve
  • Beérkező számlák iktatása, pénzügyi osztállyal való kapcsolattartás
  • Recepciós feladatok ellátása kizárólag helyettesítő jelleggel (telefonok, faxok kezelése, vendégek fogadása)
  • Támogatás és segítség nyújtása a munkavállalóknak irodai és recepció ügyintézési kérdésekben
  • Időszakos és ad-hoc elszámolások, riportok készítése és adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Microsoft Office ismeretek
  • Csapatjátékos személyiség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, várjuk a jelentkezésed a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Ref.Nr.: QS108