PRS Plusz Kft
  • Cégünk, a nyílászáró gyártás mellett komplex mechanikai vagyonvédelmi rendszerek gyártásával, forgalmazásával, telepítésével, karbantartásával és javításával foglalkozik - a meghirdetett állást betöltő munkatársnak egyaránt feladatrészt kívánunk biztosítani több szolgáltatási területünkről is.

  • Irodai asszisztens

    Főbb feladatok, munkák:

      A munkakör főbb vázlatpontokban az alábbiak szerint épül fel:

      • Dokumentumok, munkalapok feldolgozása, előkészítése
      • Dokumentumok archiválása
      • Irodai munkatársak támogatása, segítése
      • Számlázásban és kintlévőség-kezelésben való részvétel

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Amit elvárunk:

      • Legalább középfokú végzettség (érettségi bizonyítvány) - felsőfokú szakképzés előny
      • Idegen nyelvismeret nem elvárás, de előny
      • Irodai (office) alkalmazások ismerete, gördülékeny használata
      • Magasfokú precizitás, igényesség
      • Alkalmasság önálló- és csapatmunkára egyaránt
      • Egyidejűleg több munkafolyamat menedzselése, átlátása
      • Rugalmasság, monotonitás-tűrés

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Előnyt jelent:

      • Hasonló területen szerzett tapasztalat
      • Angol nyelvtudás

    Amit kínálunk:

      • Piacképes, stabil jövedelem
      • Megfelelő munkahelyi környezet és eszközök biztosítása
      • Segítség a betanuláshoz, fejlődéshez
      • Karrier lehetőség, hosszú távú munkalehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Szakmai asszisztens
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1044 Budapest, Váci út 40.

    Kérjük a jelentkezőket, hogy amennyiben az általunk kínált lehetőség felkeltette érdeklődésüket, jelentkezésüket a megadott e-mail címre küldjék el. A jelentkezés feltétlenül tartalmazza:

    • Szakmai önéletrajz, tanulmányok és korábbi munkahelyek, kompetenciák feltüntetésével (europass, vagy hasonló struktúra)
    • Fénykép feltüntetése
    • Személyes adatok megadása (minimálisan név, születési hely és idő, lakhely, telefonszám, e-mail cím)
    • Fizetési igény megjelölése (kb. milyen fix bért tart elfogadhatónak, motiválónak)

    Opcionálisan motivációs leveleket is szívesen fogadunk