Progressive Studio Kft.
  • A Progressive egy 20 éve működő kommunikációs ügynökség szuper csapattal.

    Nézd meg honlapunkat!

    progressive.hu

  • Csatlakozz hozzánk

    Irodai asszisztens

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      Asszisztensként színes és változatos feladatokat kapsz majd tőlünk.

      Az irodavezetésen túlmenően (iroda üzemeltetéséhez kapcsolódó feladatok, futár ügyintézés, irodaszer rendelés, ügyfélfogadás, stb.) pénzügyünket is támogatnod kell egyszerűbb feladatokban (pl.iratkezelés és adatrögzítés).

      A fentieken kívül a teljes csapatunk számít majd rád a mindennapokban.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Légy kíváncsi, nyitott és problémamegoldó személyiség, akire bátran számíthatunk bármilyen feladatban.

      Rendelkezz legalább 2 éves tapasztalattal.

      Légy magabiztos az Office alkalmazásokban.

      Pontosan és precízen dolgozz a monoton munkákban is.

      Kommunikálj érthetően és világosan, légy kedves és jó házigazda.

      Rendelkezz aktív angol társalgási szintű nyelvtudással.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Előny, ha van középfokú gazdasági végzettséged, vagy irodavezetőként / pénzügyi asszisztensként dolgoztál már.

    Amit kínálunk:

      Szeretsz fiatalos és kreatív légkörben dolgozni? Megoldasz mindent és jól kommunikálsz? A monotonabb tennivalók sem jelentenek problémát? Nem ijedsz meg a pénzügyhöz kötődő egyszerűbb feladatoktól? A jelmondatod „Rend a lelke mindennek”? Pontos vagy, mint a svájci óra? Ha igen, ne habozz, rád várunk!

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Irodavezető
    • Szakmai asszisztens
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    1024 Budapest, Retek utca 33.

    Havi nettó fizetési keret:

    180 000 - 200 000HUF

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérlek csatolt az önéletrajzodat és add meg fizetési igényedet is!