Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Irodai asszisztens

Szeretnél egy újonnan nyílt sikeres ügyvédi iroda munkatársa lenni?

Ha még nem dolgoztál ügyvédi irodában, de szívesen belelátnál a mindennapjaiba, akkor ez a lehetőség Rád vár! Ha érdekelnek a jogi folyamatok, ám eddig még nem volt lehetőséged ilyen környezetben dolgozni, jelentkezz!

Beleláthatsz a jogi folyamatokba
A legjobbaktól tanulhatsz!
Azonnal munkába állhatsz
Versenyképes alapfizetésben és ehhez járó Cafetéria juttatásban részesülhetsz
Igényes budai környezetben dolgozhatsz

Ügyvédek és jogi munkatársak napi munkájának támogatása
Érkező és kimenő levelek és telefonhívások kezelése
Ügyfelekkel való kapcsolattartás és levelezés magyar és angol nyelven
Egyéb adminisztratív feladatok ellátása
Ügyfelek fogadása

  • Minimum 3 év irodai munkatapasztalatot
  • Legalább középfokú végzettséget
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretet (Word, Outlook, Excel)
  • Erős, kommunikációképes angol nyelvtudást

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával lehet!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
5 db szavazat
Állás, munka még: Profession Services>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Irodai asszisztens
  • Rövid pozíció név: Irodai asszisztens
  • Hirdető cég: Profession Services
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: II. kerület
  • Feladatok: Ügyvédek és jogi munkatársak napi munkájának támogatása Érkező és kimenő levelek és telefonhívások kezelése Ügyfelekkel való kapcsolattartás és levelezés magyar és angol nyelven Egyéb adminisztratív feladatok ellátása Ügyfelek fogadása
  • Elvárások: Minimum 3 év irodai munkatapasztalatot Legalább középfokú végzettséget Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretet (Word, Outlook, Excel) Erős, kommunikációképes angol nyelvtudást
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.17