Orsz. Foglalkozás-Eü-i Szolg. Kft.

Irodai asszisztens

kollégánkat keressük 6 órás munkaidőben, hosszú távra.

Családias hangulatú, rugalmas munkahelyre keresi egy vidám csapat új tagját. Az Országos Foglalkozás - Egészségügyi Szolgálat Kft. egy sikeres, folyamatosan növekvő magyar cég. Fejlett számítógépes háttérrel, saját fejlesztésű programmal könnyítjük meg dolgozóink munkáját.

Számunkra is fontos, így teszünk azért, hogy munkatársaink jól érezzék magunkat. Nálunk szinte nincs fluktuáció (most friss kismama miatt keresünk új csapattagot). Jól összeszokott, vidám kollektíva dolgozik évek óta jó hangulatban, sikeresen. Ebbe a csapatba keresünk egy munkatársat.

Mit ajánlunk?

Ez egy jól definiált munka. Betanulás után pontosan tudja, hogy mi a feladata, mit várunk el Öntől, ezért könnyű megfelelni az elvárásoknak.

Régóta működő, stabil háttérrel rendelkező cég, melynek nincsenek tartozásai sem partnerei, sem dolgozói felé.

Az iroda a 13. kerületben található (1138 Bp., Turbina utca 6. I/4. alatt.), metró megállótól 30 méterre.

6 órás, bejelentett állást, és kiszámíthatóságot kínálunk új kollégánk számára.

Emellett egy jól működő csapatot, ahol mindenkinek megvan a saját feladata, amely a cég sikerességét biztosítja.

Állásunkban akkor fogja jól érezni magát, ha Önnek ezek a fő jellemzői:

  • Precizitás, igényesség és monotónia tűrés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Együttműködésre törekvés
  • Pontosság
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Önálló munkavégzés
  • Igény a fejlődésre

Mit kérünk cserébe?

  • Orvos partnerekkel való személyes kapcsolattartás (futár feladatok)
  • Az irodai munkával járó mindennapos feladatok ellátását:
  • Postázás, beszerzés
  • Időpont egyeztetés ügyfeleinkkel, partnereinkkel
  • Ügyviteli szoftver kezelése
  • Vezető munkájának támogatása
  • Napi irodai adminisztrációs feladatok
  • Vizsgálatokkal kapcsolatos adminisztráció
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
  • Minimum érettségi bizonyítvány
  • Erős, megbízható Excel tudás, melyet alaposan tesztelünk
  • Akár pályakezdőként is várjuk a jelentkezést.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Titkárnő, Titkár

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Részmunkaidő 6 óra

Munkavégzés helye:

1138 Bp., Turbina utca 6. I/4.

Jelentkezni önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével lehet.

A jelentkezéseket 2020. szeptember 15.-ig várjuk.