Irodai asszisztens (6 órás részmunkaidő)

Használt ruha nagykereskedésünk csapatába budapesti munkahellyel (18. kerület) keresünk részmunkaidős munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Az ügyvezető, kereskedelmi vezető és üzemvezető munkájának közvetlen támogatása (kimutatások készítése, termelési adminisztráció támogatása, céges események szervezése, személyi asszisztencia);
  • Könyveléshez kapcsolódó feladatok (házipénztár vezetése és kezelése, könyvelési anyagok rendszerezése és eljuttatása a könyvelő céghez);
  • Irodai adminisztráció (postázás, érkeztetések, az irodai és termelő tevékenységhez szükséges eszközök beszerzése, iroda napi ügyeinek intézése);
  • Számlák kiállítása;
  • EKAER és CMR ügyintézés;
  • Bejövő Partnerek fogadása, küldemények átadása;
  • Munkaügyi adminisztrációs feladatok (szabadságok és munkaidő nyilvántartások kezelése, bérpapírok és egyéb munkavégzéshez kapcsolódó dokumentumok kezelése);
  • Számlázáshoz kapcsolódó dokumentáció elkészítése (beérkező számlák feldolgozása és rögzítése, banki tranzakciók kezelése);
  • Egyéb adminisztrációs feladatok.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kiváló MS Office ismeretek (Excel, Word, Power Point);
  • Legalább középfokú végzettség;
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás;
  • Önállóság, precizitás, megbízhatóság;
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Jó szervező és kommunikációs képesség.

Amit kínálunk:

  • Hosszútávon gondolkodó kisvállalat;
  • Saját ötleteket értékelő környezet;
  • Versenyképes fizetés - Bruttó 300 000 Ft/hó.
  • Fiatalos elkötelezett csapat;
  • Tervezhető, fix munkarend, Mt-nek megfelelő foglalkoztatás;
  • Munkaidő: 8-15 óráig, nincsen hétvégi munkavégzés.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Részmunkaidő 6 óra

Munkavégzés helye:

1186 BUDAPEST, BESENCE utca 2.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.