CITY-FORM 2000 KFT.
Bővülő csapatunkba

Irodai asszisztens (Óbuda)

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

    • beérkező hívások és e-mailek feldolgozása, továbbítása
    • banki kapcsolattartás (E-mail, telefon)
    • értékbecslők munkájának koordinálása
    • nyilvántartások és egyéb kimutatások vezetése
    • postai és egyéb küldemények kezelése
    • lefűzés, iratrendezés, szkennelés, nyomtatás
    • egyéb adminisztratív, irodai feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • emelt szintű számítástechnikai ismeretek, napi gyakorlattal (Windows, MS Word, MS Excel, Adobe Acrobat, Internet)
    • középfokú végzettség
    • néhány éves irodai tapasztalat
    • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
    • logikus gondolkodás, rendszerezettség
    • precíz, gyors, önálló munkavégzés
    • terhelhetőség, rugalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • banki vagy ingatlanokhoz kapcsolódó szakmai tapasztalat (építőipari, közgazdasági, pénzügyi területről)
    • felsőfokú végzettség
    • nyelvismeret

Amit kínálunk:

    • Versenyképes bérezés
    • Teljes munkaidős állás
    • Kulturált munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztráció vezető
  • Szakmai asszisztens
  • Titkárnő, Titkár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1037 Budapest, Farkastorki út 25.

Amennyiben Ön jó kommunikációs készséggel rendelkezik, megbízható, valamint érdekli a fenti pozíció, fényképes önéletrajzát várjuk.