Standard Color Kft.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Irodai asszisztens német nyelvtudással

Autójavító és autókozmetikai termékek importőre adminisztrációs csapatába keresi legújabb tagját

Főbb feladatok, munkák:

  • Általános adminisztratív feladatok ellátása, irodai ügyintézés
  • Irodavezető napi munkájának adminisztratív támogatása
  • Napi kapcsolattartás a cég kirendeltségeivel, üzletkötőivel
  • Eseti jelentések elkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú végzettség
  • magas intelligencia
  • német nyelv társalgási szintű ismerete
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • irodai alkalmazások magabiztos ismerete (MS Excel, Word)
  • új számítógépes programok elsajátításának képessége
  • kimagasló precizitás és megbízhatóság
  • terhelhetőség, megoldás- és minőségorientált konstruktív szemlélet
  • jó problémamegoldó- és együttműködési készség
  • kiváló kommunikációs- és szervezőkészség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Lengyel nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • teljes munkaidő
  • biztos, hosszú távú munkalehetőség, azonnali munkakezdéssel
  • kiváló munkakörülmények
  • fiatalos, segítőkész, magasan kvalifikált csapat
  • jó megközelíthetőség, csendes munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Adminisztráció vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

200.000 Ft

Munkavégzés helye:

8200 Veszprém, Kistó utca 19.

  • 3 hónapnál nem régebbi fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzzal
  • nettó fizetési igény (konkrét összeg vagy bérsáv) megjelölésével