Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
MÖMAX
  • Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő kiskereskedelmi vállalkozása, melynek magyarországi leányvállalata az MMXH Lakberendezési Kft. többek között mömax áruházakat üzemeltet.

    A mömax megfizethető, kiváló minőségű bútorokat és lakberendezési cikkeket értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus tekintetében.

    Csepeli Logisztikai Központunkba keresünk munkatársat:

  • Irodai asszisztens

    Főbb feladatok, munkák:

      • Fuvarszervezés
      • Kassza kezelése, felügyelete
      • Reklamációk fogadása és feldolgozása
      • Telefonos kapcsolattartás vásárlókkal
      • Irodavezető munkájának segítése
      • E-mail-ek kezelése NÉMET nyelven

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Aktív NÉMET kommunikációs szintű nyelvtudás
      • Hasonló területen, vagy kereskedelemben szerzett gyakorlat
      • Vevőbarát, pozitív hozzáállás
      • Rugalmasság és tanulási készség
      • Teljesítmény, minőségorientált és vevőközpontú gondolkodás

    Amit kínálunk:

      • Intenzív betanulási lehetőség
      • Felelősséggel járó munkakör, állandó fejlődési lehetőség.
      • Stabil nemzetközi háttér.
      • Versenyképes jövedelem + cafeteria juttatás

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Recepciós
    • Szakmai asszisztens
    • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
    • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Német - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1214 Budapest, Rákóczi Ferenc út 277.

    Csatlakozz csapatunkhoz! Küldd el fényképes, szakmai önéletrajzodat a "Jelentkezem" gomb megnyomásával!

    Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

    Az Ön szavazata:
    Összes szavazat:
    db szavazat
    Állás, munka még: MÖMAX>
    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Irodai asszisztens
    • Rövid pozíció név: Irodai asszisztens
    • Hirdető cég: MÖMAX
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest
    • Város: XXI. kerület
    • Feladatok: FuvarszervezésKassza kezelése, felügyeleteReklamációk fogadása és feldolgozásaTelefonos kapcsolattartás vásárlókkalIrodavezető munkájának segítéseE-mail-ek kezelése NÉMET nyelven
    • Elvárások: Aktív NÉMET kommunikációs szintű nyelvtudásHasonló területen, vagy kereskedelemben szerzett gyakorlatVevőbarát, pozitív hozzáállásRugalmasság és tanulási készségTeljesítmény, minőségorientált és vevőközpontú gondolkodás
    • Elvárt végzettség: Főiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Német
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2017-10-04