Irodai asszisztens (MOM Park)

Munkavégzés helye: Budapest- MOM Park

Feladatok:

  • Az irodavezető munkájának és a CCC üzleteknek napi szintű támogatása
  • Titkársági feladatok ellátása: szövegszerkesztés, táblázatkezelés, bejövő-kimenő levelezés, adatbázis kezelés, riportkészítés
  • Kapcsolattartás az anyacéggel (marketing, kereskedelem, logisztika)
  • Magyarországi CCC Facebook és Instagram oldalának teljeskörű napi szintű kezelése
  • Szakmai anyagok fordítása angol vagy lengyel nyelven
  • PR/marketing anyagok, akciók, hirdetések kommunikálása az üzleteknek
  • Részvétel céges rendezvények, események szervezésében
  • Telefonok kezelése lengyel és /vagy angol valamint magyar nyelven egyaránt

Ajánlatunk:

  • Biztos munkahely egy stabil, dinamikusan fejlődő cégnél
  • Versenyképes fizetés
  • Dolgozói kedvezmény
  • Barátságos légkör

Elvárásaink:

  • MS Word, Excel, Power Point, Outlook ismerete, teljeskörű, magabiztos használata
  • Magyar nyelv és irodalomból legalább jó minősítésű érettségi bizonyítvány
  • Önállóság
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • Pozitív személyiség
  • Csapatban való munkavégzésre való alkalmasság
  • Nagyfokú rugalmasság
  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés
  • Angol és /vagy lengyel nyelv tárgyalási szintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Asszisztensi munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol vagy lengyel nyelv magabiztos ismerete alapfeltétel

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, kérlek, küldd el magyar angol/lengyel nyelvű önéletrajzod, fizetési igényed megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.