LSC-Team Kft.
  • A Társaság mezőgazdasági területen végez mérnöki tevékenységet Magyarország egész területén.

  • Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

    Irodai asszisztens

    Főbb feladatok, munkák:

      Az iroda általános adminisztrációs tevékenysége, táblázatok kezelése, levelezés, iktatás, ügyfelekkel, szerződéses partnerekkel történő kapcsolattartás.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      - Excel, Word programok profi, készségszintű kezelése

      - Átlagon felüli precizitás, megbízhatóság

      - Önálló munkavégzés

      - Jó kommunikációs képesség, ügyfelekkel való kapcsolattartás, jó alkalmazkodó képesség (csapatmunka)

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      - mezőgazdasági végzettség, angol nyelv ismeret, használata, B kategóriás jogosítvány, gazdasági ismeretek.

    Amit kínálunk:

      - Megfelelő bérezés

      - Kulturált munkakörülmények

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
    • Szakmai asszisztens
    • Titkárnő, Titkár
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    6725 Szeged, Rákóczi utca

    A jelentkezéshez kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.