Kísérleti Orvostudományi Kutatóintézet (KOKI)

Asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

    • A kutatócsoport mindennapi működésének biztosítása, összetett tudományszervezési feladatok
    • Kapcsolattartás a Pályázati Irodával, Pénzügyi és HR osztállyal, adatszolgáltatás, eseti ügykezelés
    • Beszerzésekkel és leltárral kapcsolatos ügyintézés, árajánlatok kérése, rendelések nyilvántartása
    • Utazástervezés, jegyvásárlás és szállásfoglalás, kiküldetésekkel kapcsolatos adminisztráció
    • Rendezvényszervezés és promóció támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Középiskola/gimnázium
    • Angol nyelvből középfokú C típusú általános nyelvvizsga, társalgási szintű nyelvtudás
    • Hasonló területen szerzett legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
    • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások)

    Elvárt kompetenciák:

    • precíz, önálló munkavégzés
    • komplex feladatkezelés
    • jó együttműködési és problémamegoldó képesség
    • megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Tudományos intézetben szerzett tapasztalat
    • Tudományos bibliográfiai adatbázisok ismerete, kezelése

Amit kínálunk:

    • A közalkalmazotti jogviszony időtartama határozott idejű, 3 hónap próbaidővel.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Személyi asszisztens
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1083 Budapest, Szigony utca 43.

  • Fényképes szakmai önéletrajz bérigény megjelölésével
  • Végzettséget és nyelvvizsgát igazoló dokumentumok másolata
  • Felvétel esetén 3 hónapnál nem régebbi Hatósági erkölcsi bizonyítvány