ISDA-BAU Kft.
  • Cégünk, a Németország és Magyarország területén folytatott építőipari tevékenységgel foglalkozó ISDA-BAU Kft. debreceni irodájába azonnali munkakezdéssel munkatársat keres, az alábbi pozícióra:

  • Irodai asszisztens

    Főbb feladatok, munkák:

      - Kapcsolattartás partnereinkkel, valamint a dolgozókkal

      - Az ügyvezető napi munkájának segítése

      - A cég tevékenységéhez kapcsolódó dokumentumok kezelése, rendszerezése

      - Bejövő és kimenő számlákkal kapcsolatos ügyintézés, ezek iktatása, felvezetése

      - A könyvelő munkájának elősegítése

      - Munkaügyi feladatok ellátása (munkaszerződések elkészítése, szabadságnyilvántartás stb.)

      - A különféle szervekkel való kapcsolattartás (OEP, NAV)

      - Egyéb telefonos és e-mailen keresztüli ügyintézés

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      - Középfokú végzettség

      - MS Office (Word, Excel, Outlook) felhasználói szintű ismerete

      - Pontos, precíz munkavégzés

      - Igény az önálló munkavégzésre

      - Feladatcentrikus hozzáállás

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      - Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

      - Német nyelvtudás

    Amit kínálunk:

      - Versenyképes jövedelem

      - Biztos, hosszútávú munkalehetőség

      - Fiatal, dinamikus, céltudatos csapat

      - Barátságos munkakörnyezet

      - Folyamatos fejlődési lehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Irodavezető
    • Szakmai asszisztens
    • Pénzügy, Könyvelés
    • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    4031 Debrecen

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon

    Magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal.