Budapesti székhelyű olasz cég keres

asszisztenst

teljes munkaidőbe határozott időtartamra

Feladatok:

  • ingatlankezelés, tolmácsolás, fordítás, irodai munka

Feltétel:

  • magyar, olasz, angol beszélt és írott nyelv magas fokú ismerete
  • irodai programok (Excel, Word, Power Point) felhasználó szintű ismerete
  • erős probléma megoldó és kommunikációs készség
  • ügyfélközpontú, ambiciózus, dinamikus személyiség

Amit mi nyújtunk:

  • nemzetközi környezet
  • idegen nyelvek használata, fejlődési lehetőség
  • egy fiatalos és dinamikus csapat tagjaként dolgozni egy nemzetközi cégnél

    Munkakezdés ideje: január eleje

    Előny: Irodai munkatapasztalat
    Munkavégzés helye: Belváros

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Olasz - Középfok/kommunikációképes szint
  • Magyar - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Fényképes olasz nyelvű önéletrajzokat a Jelentkezem gombon keresztül várjuk.