HIPP Kft. Európa egyik vezető bébiétel gyártója az alábbi munkakör betöltésére munkatársat keres:

Irodai asszisztens

Hivatkozási szám: 2020/10/ASS

Feltétel:

Legalább középfokú végzettség, felsőfokú angol nyelvtudás írásban és szóban, kreatív, önálló, megbízható, precíz munkavégzés, kiváló számítógépes ismeretek (MS-Office – Word, Excel, Power Point) kitűnő kapcsolatteremtő készség, budapesti vagy Bp. környéki lakhely előny

Előny:

  • felsőfokú végzettség, SAP-ismeretek

Ellátandó feladatok:

Irodai adminisztráció, adatkezelés, -rendezés, magyar és angol nyelvű levelezések bonyolítása, prezentációk és statisztikák készítése

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Fényképes önéletrajzát bizonyítvány másolatával, fizetésigény megjelölésével 2020. november 7-ig a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk: