A Formel D a gépjármű alkatrész beszállító ipar globális szolgáltatója. Cégünk szolgáltatásai felölelik a járművek és alkatrészek tesztelését, átalakítását, áttervezését és minőségvizsgálatát.

Jelenleg több, mint 12 ezer embernek biztosítunk munkát, 22 országban, több mint 90 lokáción.

Most a budapesti irodánkba keressük új kollégánkat, az alábbi pozícióba:

IRODAI ASSZISZTENS

FŐBB FELADATOK:

  • Postai- és futár küldemények szervezése, küldése, fogadása;
  • Sürgős dokumentumok, kisebb csomagok személyes kézbesítése;
  • Irodai és egyéb fogyóeszközök kezelése, beszerzése;
  • Laptopok, telefonok nyilvántartása, állapotának ellenőrzése, előkészítése, kiadása dolgozóknak;
  • Megbeszélések gördülékenységének biztosítása;
  • Pénzügyes és munkaügyes kollégák munkájának segítése (pl szkennelés, adatrögzítés, dokumentumok előkészítése aláírásra stb);
  • Hivatali ügyintézés;
  • Egyéb rendszeres és eseti jellegű asszisztensi feladatok ellátása.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Megbízható, precíz munkavégzés;
  • Stressztűrés és terhelhetőség;
  • Javaslatok megfogalmazása a felmerülő problémák megoldására;
  • Pénzügyi, munkaügyi területen szerzett tapasztalat;
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt;
  • Középfokú iskolai végzetség;
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete.

ELŐNY:

  • Angol és/vagy német nyelv ismerete;
  • B kategóriás jogosítvány és autóvezetési tapasztalat;
  • Mobilitás, utazási hajlandóság.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Biztos, hosszútávú lehetőség egy dinamikusan növekedő cég motivált és jól működő csapatában;
  • Nagy nemzetközi cégcsoport, de autonóm, családias helyi csapat;
  • Próbaidő után: béren kívüli juttatások;
  • Budapest bérlet;
  • Céges laptop és mobiltelefon magánhasználatra is;
  • Esetenként lehetőség otthoni munkavégzésre.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Személyi asszisztens

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. kerület

Az önéletrajzokat fizetési igény és legkorábbi kezdési dátum megjelölésével várjuk.