Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Irodai asszisztens

Feladatok:

  • adminisztratív feladatok ellátása
  • adatok rögzítése
  • ügyfelekkel kapcsolattartás
  • számlázás

Elvárások:

  • számlázás teljes körű ismerete
  • ügyfélkapcsolatban, adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • magas szintű kommunikációs készség
  • rövid határidők betartása
  • önálló, gyors és precíz munkavégzés
  • minimum 2 éves gyakorlat
  • minimum középfokú végzettség
  • rátermettség, határozottság
  • felhasználószintű számítógépes ismeret (haladó Excel, Word)
  • kiváló kommunikációs készség
  • pontos, precíz munkavégzés
  • rugalmasság, kitartás
  • előny: angol nyelvismeret

Mit kínálunk:

  • a piacon stabil, meghatározó cég
  • rutinos, összeszokott fiatalos társaság
  • szakmai betanulásban maximális segítség
  • versenyképes fizetés
  • teljes munkaidős munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Balatonfüred

A "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: Food & Drinks Hungary Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Irodai asszisztens
  • Rövid pozíció név: Irodai asszisztens
  • Hirdető cég: Food & Drinks Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Veszprém megye
  • Város: Balatonfüred
  • Feladatok: adminisztratív feladatok ellátása adatok rögzítése ügyfelekkel kapcsolattartás számlázás
  • Elvárások: számlázás teljes körű ismerete ügyfélkapcsolatban, adminisztratív területen szerzett tapasztalat magas szintű kommunikációs készség rövid határidők betartása önálló, gyors és precíz munkavégzés minimum 2 éves gyakorlat minimum középfokú végzettség rátermettség, határozottság felhasználószintű számítógépes ismeret (haladó Excel, Word) kiváló kommunikációs készség pontos, precíz munkavégzés rugalmasság, kitartás előny: angol nyelvismeret
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-08
  • Értékelés: 5
  • Értékelők száma: 1