Cégünk több mint 20 éves múlttal rendelkezik. Fő profilunk az épületgépészeti berendezések forgalmazása. Több gyár magyarországi képviseletét látjuk el. Cégünk további bővüléséhez budapesti irodánkba, az alábbi pozícióra keresünk új munkatársat:

Irodai asszisztens

Feladatok:

  • ügyfelekkel és beszállítókkal való kapcsolattartás
  • elektronikus levelezés, telefonhívások kezelése
  • beszerzési megrendelések kezelése
  • általános adminisztratív feladatok ellátása
  • döntés-előkészítési anyagok elkészítése
  • cégen belüli kooperáció: raktárral árukiadás egyeztetése, pénzüggyel történő folyamatos együttműködés

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • angol és/vagy olasz középfokú nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete
  • kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • magasfokú önállóság

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • kellemes munkahelyi légkör, fiatalos csapat
  • hosszútávra szóló jövőkép
  • stabil vállalati háttér

Előny:

  • Kulcs Soft ügyviteli rendszer ismerete
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

    Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Olasz - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1097 Kiskalmár utca 3-7.

A nyelvtudást és az excel ismereteket az állásinterjún teszteljük.
Az önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk a fizetési igény megjelölésével.