EUROTS SPEDÍCIÓ KFT
  • EUROTS SPEDÍCIÓ KFT
    12 éve működő, nemzetközi közúti fuvarozással foglalkozó szegedi cég irodai asszisztens munkatársat keres.
  • Irodai asszisztens

    Főbb feladatok, munkák:

      • a vállalat adminisztratív feladatainak ellátása, támogatása a vezető irányítása mellett
      • fuvarozáshoz kapcsolódó adminisztrativ munkafolyamatok
      • számlák ellenőrzése, utalása, iktatása
      • könyvelési anyag előkészítése, bérszámfejtés előkészítése
      • hivatali levelezés
      • számítógépes rendszerek kezelése, adatok rögzítése
      • adminisztratív munkafolyamatok nyomon követése
      • egyéb adminisztratív feladatok, általános irodai asszisztencia

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • precíz, igényes munkavégzés
      • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
      • jó kommunikációs készség, önálló munkavégzés, terhelhetőség
      • hasonló területen szerzett tapasztala

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • angol- vagy német nyelvtudás

    Amit kínálunk:

      • stabil, biztos munkahely
      • hosszú távú munkalehetőség
      • fiatalos csapat, jó munkahelyi légkör

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
    • Szakmai asszisztens
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    6791 Szeged, Dorozsmai út 78.

    Fényképes szakmai önéletrajz