TYROLIT Kft.

Tyrolit Kft. a Swarovski csoporthoz tartozó Tyrolit Schleifmittelwerke Swarovski KG. magyarországi leányvállalata. Tyrolit a csiszolószerszámok gyártása területén Európa piacvezető vállalata.

Az immár 30 éve alapított  Tyrolit Kft. a hazai csiszolószerszám értékesítő piacon  stabil -meghatározó szerepet tölt be. A vállalat működésével kapcsolatos napi irodai, vevő- kapcsolattartási, adatrögzítési teendők ellátásához, egy rátermett önállóan és csapatban is  felelősségteljesen dolgozni tudó munkatársat keresünk. Várjuk mindazon pályázók jelentkezését, akik munkájukkal érdemben hozzá tudnának járulni a vállalat dinamikus fejlődéséhez.

Irodai asszisztens (értékesítési munkatárs)

Főbb feladatok, munkák:

  • Irodai általános adminisztrációs feladatok ellátása
  • Napi vevői kapcsolattartás mailben és telefonon
  • Ajánlatkészítés ,árképzés , árak karbantartása az SAP-ban
  • Vevői adatbázis karbantartása, számlázás
  • Kollégák eseti helyettesítése
  • Időnkénti utazási hajlandóság

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felelősségteljes, önálló és precíz munkavégzés
  • Problémamegoldó gondolkodás
  • Jó szervező és kommunikációs készség
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (MS Office, alkalmazások )
  • Magabiztos angol nyelvismeret (szóban és írásban)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló feladatkörben szerzett szakmai tapasztalat
  • SAP / CRM felhasználói ismeretek
  • Német nyelvismeret (kommunikációs szint)

Amit kínálunk:

  • Kis létszámú munkaközösség
  • Modern munkahely
  • Béren kívüli juttatás, utazási támogatás
  • Versenyképes jövedelem
  • Részmunkaidő lehetséges (09:00-15:00)
  • Azonnali alkalmazás

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Kérjük, hogy az alábbiakat küldje el részünkre:

  • Motivációs levél
  • Fényképes önéletrajz magyar és angol (esetleg német) nyelven
  • Nettó fizetési igény