Irodai asszisztens - Diákmunka

Bruttó 1 500 /óra bér

Mind-Diák Szövetkezet

Veszprém

Országos hálózattal rendelkező partnercégünk különös figyelmet fordít arra, hogy minden területi irodájában megfelelő szakmai háttérrel támogathassa az ügyfeleit. Most a HR osztály részére keresünk új diák munkatársat. Ha szeretnél egy fiatalos és lendületes csapat tagjaként dolgozni, akkor jelentkezz!

Főbb feladatok, munkák

  • Szervezési feladatok ellátása
  • Munkavállalók tájékoztatásában való aktív részvétel
  • Állástájékoztatók tartása
  • Postakezelés, dokumentumok iktatása
  • Adatrögzítés

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony minimum egy évig
  • Microsoft Office programok használatában való jártasság (elsősorban Excel és Word)
  • Tudj csapatban és önállóan is dolgozni
  • Munkaidő
  • Hétfőtől péntekig 10:00 - 16:00
  • Heti 20-25 órában, min. 1 év időtartamra

Amit kínálunk

  • Diákbér: bruttó 1500 Ft/óra
  • Hosszú távú diákmunka
  • Fejlődési lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolható

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Recepciós
  • Személyi asszisztens

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.
Veszprém