Mind-Diák Szövetkezet

A XI. kerületi partnercégünk a magyar távközlési szolgáltatók és a magyar Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság szállítója. Emellett támogatja a magyar bűnüldözési és bírósági eljárásokat is informatikai, elektronikai és távközlési ügyekben.

Irodai asszisztens - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák:

  • Irodai asszisztensi feladatok
  • E-mailek megválaszolása
  • Internetes kutatások angol nyelven

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Office használat (Excel, Word)
  • Munkaidő
  • Hétfőtől péntekig 8.00-18.00 óra között rugalmasan
  • Heti 25-30 óra diákmunka vállalása

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1300 Ft/óra
  • Hosszú távú diákmunka
  • Igazságügyi szakértői esetek és eljárások megismerése informatikában és távközlésben
  • Fejlődési lehetőség

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.