IRODAI ASSZISZTENS DIÁKMUNKA

Szoftverfejlesztéssel foglalkozócég keres aktív vagy passzív hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákot, részmunkaidőben Irodai asszisztens munkakörbe.

AMIT KÍNÁLUNK

  • Munkaidő: heti 15 óra / 2 nap Sze, P
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kulturált környezet, stresszmentes munkahelyi légkör
  • Budapest II.kerület, Vérhalom
  • Bérezés: Brutto 1.295 Ft diákórabér, SZÉP kártya, fizetett szabadság

AMIT KÉRÜNK

  • MS Office, felhasználószintű számítógépes ismeretek
  • jó angol nyelvtudás szóban és írásban (fontos!)
  • jó kommunikációs készség
  • pontos, megbízható személyiség
  • nappali, esti tagozatos hallgatói jogviszony
  • irodai munkában szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel

FELADATOK

  • általános irodai feladatok: telefonos ügyintézés, levelezés, fénymásolás ...stb.
  • anyagbeszerzés boltból + internetről
  • közüzemi számlákkal kapcsolatos ügyintézés
  • HR: időpont egyeztetés, jelöltek tájékoztatása, fogadása
  • alkalmazottakkal kapcsolatos adminisztratív feladatok
  • egyéb, az iroda működésével kapcsolatos feladatok

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal a "jelentkezem" gombra kattintva.