Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
DEGENFELD BT.
pályázatot hirdet az alábbi munkakörre:

ASSZISZTENS

Feladatok:

  • Klasszikus titkár(nő)i tevékenység
  • Borok forgalomba hozatalának ügyintézése
  • Export és belföldi vevőkkel kapcsolattartás
  • Megrendelések előkészítésének, kiszállításának koordinálása
  • A „Social media” tevékenység támogatása

Elvárások:

  • Hasonló feladatkörben szerzett 3-4 éves tapasztalat
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Angol nyelv magas szintű ismerete (szóbeli és írásbeli)
  • Jó szervezőkészség
  • Megbízhatóság

Előny:

  • Értékesítési asszisztensi tapasztalat
  • Vám ügyintézési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Bejárás támogatása
  • Hideg étkezési utalvány/Erzsébet kártya

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Személyi asszisztens
  • Titkárnő, Titkár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

3915 Tarcal Terézia kert 9.

Jelentkezését a "jelentkezem" gombra kattintva angol és magyar nyelvű önéletrajz és jövedelem igény benyújtásával adja le.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Irodai asszisztens
  • Rövid pozíció név: Irodai asszisztens
  • Hirdető cég: DEGENFELD BT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Borsod-Abaúj-Zemplén megye
  • Város: Tarcal
  • Feladatok: Klasszikus titkár(nő)i tevékenység Borok forgalomba hozatalának ügyintézése Export és belföldi vevőkkel kapcsolattartás Megrendelések előkészítésének, kiszállításának koordinálása A „Social media” tevékenység támogatása
  • Elvárások: Hasonló feladatkörben szerzett 3-4 éves tapasztalat MS Office programok felhasználói szintű ismerete Angol nyelv magas szintű ismerete (szóbeli és írásbeli) Jó szervezőkészség Megbízhatóság
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-04-23
  • Lejárati dátum: 2018-05-07
Állás, munka még: DEGENFELD BT.>