DATASHRED Kft.

Iratkezelési szolgálatásokat nyújtó vállalatunk központi irodája, családias hangulatú, kis létszámú csapatába

munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Irodai asszisztens

(6 vagy 8 órás munkalehetőség)

Főbb feladatok:

  • adminisztratív feladatok ellátása, koordinálása
  • egyeztetés a központtal a teljesítésekkel kapcsolatban
  • partnerekkel való kapcsolattartás (telefonon és elektronikusan)
  • szerződéskötés előkészítése
  • számlázási információk biztosítása
  • ajánlatadás támogatása
  • riportok, kimutatások készítése a cégvezetés részére

Elvárás:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Nyitott személyiség, új dolgok tanulására való igény
  • Word, Excel, Web, felhasználó szintű ismerete (SAP ismerete és használata
  • előnyt jelent)
  • Angol nyelv használata előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés,
  • béren kívüli juttatások
  • betanulás és szakmai fejlődés támogatása
  • stabil háttér, biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • támogató csapat, változatos munkakör
  • bejáráshoz utazási költségtérítés biztosítása

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Irodavezető

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra

Munkavégzés helye:

Budapest, III.kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva. Kérjük megjelölni, hogy 6 vagy 8 órás munkalehetőséget tudna vállalni.