Bíró Kertészeti és Kereskedelmi Zrt

Dísznövény-szaporítóanyag, cserepes dísznövény valamint tőzeg és termesztőedények nagykereskedelmével foglalkozó cégünk keres Szigetszentmiklóson új kollégát.

Termékeinket kizárólag termesztő kertészek valamint hiper és barkácsáruházak részére értékesítjük.

Irodai asszisztens

Feladatok :

  • Áruházi beszállításokhoz rendelések rögzítése, szállítólevelek készítése
  • Excel táblázat kezelése adatainkkal, statisztikák, kimutatások készítése
  • Rendelésekkel kapcsolatban áruházi osztályokkal kapcsolattartás, göngyöleg egyeztetés
  • Kapcsolódó adminisztrációs és fuvarszervezési és irodai feladatok elvégzése

Elvárások

  • Magabiztos Ms Office ismeret (elsősorban Excel)
  • Pontos, hatékony munkavégzés
  • Terhelhetőség, dinamikus személyiség
  • Legalább középfokú végzettség
  • Precíz, jó szervezőképesség, fontossági sorrend alkalmazása
  • Hatékony gyors reagálás a problémákra

Előnyök

  • Aktív német vagy angol nyelvtudás
  • Dinamikus személyiség
  • Fuvarszervezésben, Ekaerben , irodai , adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Mozgalmas, kulturált munkahelyi környezet
  • Fiatalos, dinamikus légkör
  • Stabil háttér

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szigetszentmiklós, 2310 Csepeli út 33-43..

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.