Logisztikával foglalkozó magyar tulajdonú középvállalat XXII. kerületi telephelyre keres

Irodai Asszisztens

kollégát.

Elvégzendő feladat:

  • beérkező és kimenő számlák ellenőrzése, fuvarmegbízások írása
  • napi szinten a külföldi partnerekkel való kapcsolattartás SZÓBAN és írásban
  • Szállítólevelek rendszerezése

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • Német vagy angol  nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • problémamegoldó készség
  • kiemelkedő precizitás
  • stressztűrő képesség
  • AZONNALI vagy rövid időn belüli munkakezdés
  • ügyfélközpontú, jó kommunikációs készségű, kedves kollégák jelentkezését várjuk

KIZÁRÓLAG olyan személyek jelentkezését várjuk, akinek az angol vagy német nyelvtudása szóban is aktív.

Előnyök:

  • felsőfokú és/vagy szakirányú végzettség
  • a német nyelv mellett angol nyelvtudás
  • Logisztikai cégnél szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • versenyképes fizetés
  • fiatal, dinamikus csapat
  • tökéletes munkakörnyezet
  • fizetésen felüli juttatások
  • Rugalmas hozzáállás a vezetőség részéről

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XXII. kerület

Fényképes önéletrajzokat, fizetési igény megjelölésével és motivációs levél beküldésével várunk.