ATC professional services Kft.

Irodai asszisztens

Alsónémedi Észak – ipari területén a Penny Market és a GLS közvetlen szomszédságában újonnan épült kamion – tartálymosó üzemünkbe, hosszú távra keresünk irodai asszisztenst.
Az ATC Kft. egy újonnan létesített üzemben végzi élelmiszer - vegyipari közúti tartálykocsik/konténerek, valamint IBC tartályok belső és külső tisztítását -fertőtlenítését – fűtését.
Keressük kolleginánkat, akinek megfelelő hozzáállásával és motiváltságával közösen elérhetjük, valamint megoszthatjuk gazdasági sikerünket.
Munkavégzés helye: 2351. Alsónémedi Penny utca 1

Főbb feladatok, munkák:

  • Megrendelések adminisztrálása és iktatása
  • Megrendelések továbbítása a kompetens kollégák részére
  • Megrendelőkkel – szállítókkal való kapcsolattartás
  • Számlázás – számlák iktatása és rendszerezése
  • Könyveléssel való kapcsolattartás – egyeztetés
  • Mindennapi operatív feladatok elvégzése
  • Postai ügyintézés – irodai eszközök beszerzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Hosszútávú motivált munkavégzés
  • Csapatmunka – kommunikációs készség
  • Terhelhetőség
  • Rendszerező készség
  • Angol – Német – Román nyelvismeret (Előny)
  • Asszisztensi tapasztalat
  • MS Excel - Word - Outlook kezelése felhasználói szinten
  • Saját gépjármű (Előny)

Amit kínálunk:

Főállásban bejelentett, stabil – hosszútávú munkahely kellemes, közvetlen hangulatú környezetben, kiemelt bérezéssel valamint útiköltség támogatással. Munkavégzés helye: 2351. Alsónémedi Penny utca 1

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2351 Alsónémedi, Penny utca

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.