Irodai asszisztens

Az Andrássy Gyula Budapesti Német Nyelvű Egyetem Pénzügy és HR Hivatala

munkatársat keres irodai asszisztens pozícióba, napi 6 órás részmunkaidőben.

Feladatkör:

  • Kimenő számlák kiállítása és nyilvántartása
  • Bejövő számlák nyilvántartása
  • Munkaidő-nyilvántartás, szabadság vezetése
  • Táblázatok, kimutatások elkészítése
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség
  • Német nyelv alapszintű ismerete
  • Windows Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel)
  • Pontos, önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, monotonitástűrés, terhelhetőség
  • Együttműködésre, csapatmunkára való készség

Előny:

  • Német nyelv aktív középszintű ismerete
  • Középfokú szakirányú (gazdasági) végzettség
  • Pénzügyi, számviteli területen szerzett 1-2 éves tapasztalat

Amit nyújtunk

  • Határozott idejű munkaszerződés 2022. augusztus 31-ig
  • Versenyképes jövedelem
  • Támogatott továbbképzési lehetőségek
  • Fiatalos csapat
  • Stabil hátterű munkakörnyezet
  • Jó munkahelyi légkör, kellemes munkakörnyezet

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Közigazgatás
  • Nonprofit szervezetek
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Részmunkaidő 6 óra

Munkavégzés helye:

Budapest, 1088 Pollack Mihály tér 3.

Jelentkezési határidő: 2020. szeptember 30.

Munkakezdés: azonnali

Amennyiben a fenti hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű jelentkezését (önéletrajz, motivációs levél, bruttó fizetési igény megjelölése) a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Hiányos pályázatokat nem áll módunkban figyelembe venni.

A beérkezett pályázatok feldolgozása és elbírálása folyamatosan történik.