Az Inforg Zrt. új munkatársat keres

Irodai adminisztrátor munkakörben

Milyen feladatokban számítunk Rád?

  • A szakmai terület napi működésével összefüggő adminisztratív feladatok ellátása;
  • Dokumentumok feltöltése az elektronikus irattárába, az elektronikus irattár frissítése, naprakészen tartása;
  • Az ingatlan vonatkozású kintlévőségek folyamatos figyelemmel kísérése, fizetési felszólítások készítése, jogi eljárás kezdeményezése;
  • Együttműködés a társosztályokkal és a cégcsoporton belüli szervezeti egységekkel;
  • Számlák érkeztetése, iktatása, kezelése és továbbítása az illetékes kolléga, szervezeti egység felé;
  • Beérkező és kimenő levelek iktatása, előkészítése, kezelése, továbbítása aláírásra;
  • Megbeszélések, egyeztetések megszervezése;
  • Riportok, kimutatások, statisztikák, prezentációk készítése;

Mik az elvárásaink?

  • Középfokú végzettség;
  • Irodai adminisztrációban szerzett 2-4 éves szakmai tapasztalat;
  • Előnyt jelent az ingatlan profilú cégnél szerzett tapasztalat;
  • Kimagasló kommunikációs és szervezői készség;
  • Precizitás és önállóság jellemez;
  • Felhasználói számítógépes ismeretekkel rendelkezel (Excel, Word, Power Point);

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Dinamikus munkakörnyezet;
  • Folyamatosan megújuló, kihívásokkal teli munkakör;
  • Lehetőséget biztosítunk arra, hogy szakmai tudásodat és ötleteidet véghez tudd vinni;
  • Hosszú távon is perspektívát nyújtó, stabil munkahelyet kínálunk;

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, II. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzodat, fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.