HELVET Kft.

Svájci forgácsolószerszámokat és hűtő-kenőolajokat forgalmazó, pilisvörösvári székhelyű cég keres 6 vagy 8 órás munkaidőben

IRODAI ADMINSZTRÁTORT

Feladatok:

  • teljes körű gyártási adminisztráció SAP Business One szoftverben
  • árubevételezés
  • kimenő ajánlatok, megrendelések rögzítése
  • kimenő számlák elkészítése
  • folyamatos együttműködés és egyeztetés a műszaki kollégákkal, partnerekkel
  • vevői-szállítói folyószámlák egyeztetése, kintlévőségkezelés
  • riportok készítése, egyéb pénzügyi adminisztrációs feladatok

Feltételek:

  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • dinamikus, önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs készség

Előnyök:

  • SAP Business One rendszer ismerte
  • német vagy angol nyelvtudás
  • gyártócégben szerzett adminisztrációs tapasztalat
  • Pilisvörösvár vagy környékbeli lakóhely

Amit kínálunk:

  • önálló munkavégzés egy stabil, fejlődő cégcsoportban
  • versenyképes fizetés
  • kulturált munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

2085 Pilisvörösvár Szent László u. 20.

Fényképes magyar nyelvű önéletrajzokat e-mailen várjuk.