Közétkeztetéssel foglalkozó, dinamikusan fejlődő cég munkatársakat keres

Irodai adminisztrátor pozícióba Ócsa területére

Főbb feladatok:

  • Élelmezési program teljes használata
  • Árubeszerzés intézése
  • Az iroda gördülékeny működésének elősegítése, a hozzátartozó pénzügyi és adminisztratív feladatok ellátása
  • Tálalókonyhákkal való kapcsolattartás
  • Étlapok kiküldése az intézmények felé
  • Személyi anyagok begyűjtése, összeállítása, szabadságolások nyilvántartása
  • A konyhára érkező szállítólevelek felvitele.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség (érettségi)
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (kifejezetten excel)

Amit kínálunk:

  • Utazási hozzájárulás
  • Étkezéstérítés

Napi munkaidő: 8 óra (1 műszakos konyha)
Munkavégzés helye: Ócsa Baross utca 14

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Ócsa

Jelentkezni pozíció megjelölésével, fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.