DC Bau Invest Kft.
Munkatársat keresünk

Irodai adminisztrátor

pozícióba.
A DC Bau Kft dinamikusan fejlődő, generál kivitelező építőipari vállalkozás, amely évek óta stabilan jelen van a piacon.

Főbb feladatok, munkák:

  • Adatrögzítés, táblázatok, kimutatások készítése
  • Projektek műszaki adminisztrációjának támogatása
  • Alvállalkozói számlák, kifizetések naprakész nyilvántartása
  • Bejövő építőipari számlák kezelése
  • Postázások intézése
  • Beszállítói szerződések előkészítése
  • Munkahelyek - költségek naprakész nyomon követése
  • Egyéb általános irodai adminisztrációs feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú közgazdasági szakközépiskolai végzettség
  • Felhasználói szintű PC és Microsoft Office - főképp Excel ismeret
  • 5 év adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat
  • Precíz, lelkiismeretes munka, terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

"B" kategóriás jogosítvány
Építőipari cégnél szerzett tapasztalat
Szükség esetén túlóra vállalása

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Barátságos munkahelyi légkör
  • Bejelentett 8 órás munkakör
  • Megállapodás alapján történő bérezés

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

mobiltelefon

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár

 "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát részünkre. Köszönettel.