Cretum Management Kft.
Magyar tulajdonban lévő, ingatlankezeléssel és -forgalmazással foglalkozó cégcsoport munkatársat keres az alábbi pozícióra:

irodai adminisztrátor

FELADATOK:

  • Adatok rögzítése és naprakészen tartása a vállalatirányítási rendszerben
  • Számviteli bizonylatok másolása, szkennelése, könyvelésre előkészítése
  • Archiválási feladatok ellátása
  • Postai kapcsolattartás, postai levelezés előkészítése
  • Telefonflotta kezelés
  • Levelezés előkészítése és nyilvántartása;
  • Társosztályok kérésére rendszeres és ad hoc jellegű segítségnyújtás
  • Adminisztrációs és egyéb háttérfeladatok ellátása

ELVÁRÁSOK:

  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Monotónia tűrés
  • Gyors és precíz munkavégzés
  • MS Word/Excel, levelező program ismerete
  • Önálló problémamegoldó és jó kapcsolatteremtő képesség
  • Dinamikus személyiség
  • Mind csapatmunkára, mind önálló munkavégzésre való képesség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos, rugalmas, kellemes munkahelyi légkör
  • Hosszútávú, biztos munkahely
  • Változatos feladatok

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1051 Budapest, Hercegprímás u. 12.

Kérjük, hogy magyar nyelvű fényképes önéletrajzán tüntesse fel br. bérigényét és munkakezdésének legkorábbi dátumát.
Önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva tudja elküldeni számunkra 2019. december 06-ig.