Irodai adminisztrátor

Főbb feladatok, munkák:

  • Irodai adminisztrációs feladatok ellátása
  • Beszállítókkal és vevőkkel való kapcsolattartás
  • Partnerekkel való együttműködés
  • Beérkező levelek ill. hivatalos dokumentáció kezelése
  • Hivatalokban való személyes ügyintézés
  • A központi e-mail és telefonhívások kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érettségi bizonyítvány
  • MS Office alapos ismerete (Excel, Word, Power Point).
  • Jó problémamegoldó, rendszerező és kommunikációs készség
  • Szakmai igényesség, precizitás, megbízhatóság
  • Önálló, agilis munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Részvétel fiatalos dinamikus csapatmunkában
  • Hosszú távú együttműködési szándék a munkavállalóval
  • Részmunkaidő 6 óra, vagy félállás

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Titkárnő, Titkár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Nagytarcsa 2142 Felső ipari körút

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.