ATALIAN Zrt.

Irodaházi recepciós

Hirdetés szövege:

    Kiemelt irodaházban, fiatalos csapatunk tagját keressük, recepciós feladatok ellátására.

    Beléptetések, tárgyalófoglalások, tárgyalókba bekészítések (kávé, tea, gyümölcs), telefonok, emailek fogadása, kezelése.

    Munkaidő hétfőtől péntekig, napi 8 órában

Az álláshoz tartozó elvárások:

    angol nyelv ismerete szóban és írásban (teszteljük!)

    recepciós munkakörben szerzett tapasztalatok

    vendéglátásban szerzett gyakorlat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    vendéglátásban, idegenforgalomban szerzett gyakorlat

    a múltban külföldön eltöltött időszak

Amit kínálunk:

    kiváló munkakörülmények

    emberi bánásmód

    lelkes csapat, mely várja fiatalos új tagját

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Recepciós
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1113 Dávid Ferenc utca 6.

Havi nettó fizetési keret:

160 000 HUF

Egyéb juttatások:

cafeteria

Amennyiben szeretne csapatunk tagja lenni, küldje el önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva