Iroda bérbeadási tanácsadó

    Nemzetközi partnerünk keres új iroda bérbeadási tanácsadót budapesti csapatába.

Feladatok:

  • A bérlők igényeinek koordinálása, kapcsolattartás
  • Szerződéstervezetek és adatok előkészítése ajánlatadáshoz, SAP és GIS rendszer segítségével
  • A bérbeadási folyamatok támogatása, nyomon követése
  • Információnyújtás és ajánlatok készítése leendő bérlőknek
  • A szerződések aláírásának előkészítése, a bérlemények átadása, szükséges dokumentációk elkészítése
  • Az új vevők igényei alapján felújítási munkálatok koordinálása
  • Marketing folyamatok támogatása

Elvárások:

  • ügyfélközpontúság
  • részletorientált személyiség, precizitás
  • hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • minimum középfokú végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • projektvezetési tapasztalat

Ez vár Rád nálunk:

  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Változatos feladatok

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest