Trenkwalder Kft.
A Trenkwalder Cégcsoport budapesti irodájába, Irattározási csoportvezető munkatársat keresünk.

Irattározási csoportvezető

Főbb feladatok, munkák:

  • Az irattári tevékenységgel kapcsolatos koordinációs feladatok napi szintű ellátása,
  • Iratkezelő, irattáros munkatársak (15-20 fő) irányítása,
  • Az irattári munka operatív irányítása,
  • Az Iratkezelési Szabályzat végrehajtásának rendszeres ellenőrzése, szükség esetén a szabályzatnak a napi ügyviteli rendhez való igazítása,
  • Az iratkezelési szoftver által kezelt adatok biztonságáról való gondoskodás,
  • Az elektronikus iratkezelési szoftver hozzáférési jogosultságainak, az egyedi azonosítóknak, helyettesítési jogoknak a naprakészen tartása,
  • Az iratok szkennelése (digitalizálás), és az adatbázisba történő rögzítése,
  • Esetenként az irattárban archivált anyagokból iratok előkeresése, az iratot igénylő szervezeti egység számára az irat elküldése elektronikus úton.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Minimum 2-3 év irattározás területén szerzett tapasztalat,
  • Emberek irányításában szerzett 1-2 éves tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Power Point),
  • Pontos, megbízható munkavégzés,
  • Strukturált, logikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet.

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Támogató munkakörnyezet
  • Béren kívüli juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztráció vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest