A Pöyry a tanácsadás és a mérnöki szolgáltatások globális szakértője. Ügyfeleink számára magas fokú ipari szakértelmet, innovatív megoldásokat és hosszú távú stratégiai együttműködést kínálunk. Szaktudásunk kiterjed, a vízenergia, az olaj és gáz, a villamos és hőenergia, a megújuló energia, a papíripar, a vegyipar, a közlekedés, a víz és környezet, valamint az építőipari szolgáltatások területére. Közel 7000 munkatársunk dolgozik 50 országban.

A 70 éves tervezői tapasztalattal rendelkező PÖYRY-ERŐTERV ZRt. – mint Magyarország vezető hő- és villamosenergetikai tervező és mérnökszolgálati cége az előtte álló feladatok megoldásához irányítástechnikai területen növeli létszámát, ezért

Irányítástechnikai tervező mérnök

munkakörbe, kezdő, illetve tervezési tapasztalattal rendelkező villamos mérnököket keres a budapesti központba, illetve a paksi kirendeltségére.

Főbb feladatok, munkák:

  • Irányítástechnikai és folyamatirányító rendszerek tervezése, üzembehelyezése
    A feladatok kiterjednek a jelenleg üzemelő, illetve a létesítendő új blokkok tervezésére.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség (irányítástechnika, műszer-automatika specializáció)
  • Angol nyelvtudás
  • Rendszeres, illetve állandó munkavégzés Pakson
  • Önálló, kreatív munkavégzés; jó problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Felhasználói szintű irodai és CAD számítógépes ismeret
  • Szorgalom és motiváció

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Orosz nyelvtudás
  • PLC programozási ismeretek
  • Irányítástechnikai erőműves üzemeltetési, illetve tervezői tapasztalat
  • Paksi Atomerőművi eljárásrendi, tervezési ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Szakmai továbbfejlődési lehetőség,
  • Rugalmas munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Munkavégzés helye:

Budapest, Paks

Jelentkezését magyar és angol nyelvű önéletrajzával együtt a „Jelentkezem” gombon keresztül várjuk.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.